Autoryzowany Partner

Nasza firma

Pracujemy razem od 2000 roku, ale właściciele firmy: Jolanta i Wojciech Nowosińscy  mają doświadczenie w branży budowlanej od 1995r. Nasi szefowie to bardzo aktywni ludzie. Energii starcza im nie tylko do pracy – Jolanta zakochana jest w tańcu towarzyskim , a Wojtek kiedy tylko może oddaje się swojej żeglarskiej pasji.  Jest nas tu ponad 50 osób, ale pracuje nam się ze sobą naprawdę dobrze. Każdy jest doświadczonym fachowcem w swojej dziedzinie. Może dlatego każdy rok jest dla nas przełomowy i najważniejszy i w każdym roku robimy nowe rzeczy, rzeczy, które wcześniej nie były możliwe.

Czym się zajmujemy?

Po pierwsze „primo”, po drugie „primo” i po trzecie „primo” – budową domów.

Budujemy dla wszystkich! Dla tych, którzy oglądają każdy grosz (w czym oczywiście nie ma nic złego) zanim go wydadzą i dla tych, którzy lubią najbardziej wyrafinowane technologie i rozwiązania. Nie lubimy iść na łatwiznę. Zaczynaliśmy od najtrudniejszego – od dachów, bo kiedy opanuje się dachy, to budowa całych domów jest już jak „bułka z masłem”. Dziś działamy kompleksowo.

Zapewniamy dostawę towaru na każdą budowę dostosowując się do potrzeb klienta, w dogodnym dla niego terminie. Posiadamy samochody z przyczepami, wyposażone w HDS jak również dostawcze mniejsze, do przewozu drobniejszego asortymentu.

Dodatkowo, wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż domów gotowych.

Specjalnie zaprojektowane dla nas domy, budujemy według tradycyjnych technologii, ale z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych i najnowszych systemów instalacyjnych.