Autoryzowany Partner

Nasza firma

Pracujemy razem od 2000 roku, ale właściciele firmy: Jolanta i Wojciech Nowosińscy  mają doświadczenie w branży budowlanej od 1995r. Nasi szefowie to bardzo aktywni ludzie. Energii starcza im nie tylko do pracy – Jolanta zakochana jest w tańcu towarzyskim , a Wojtek kiedy tylko może oddaje się swojej żeglarskiej pasji.  Jest nas tu ponad 50 osób, ale pracuje nam się ze sobą naprawdę dobrze. Każdy jest doświadczonym fachowcem w swojej dziedzinie. Może dlatego każdy rok jest dla nas przełomowy i najważniejszy i w każdym roku robimy nowe rzeczy, rzeczy, które wcześniej nie były możliwe.

Czym się zajmujemy?

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?
Po pierwsze „primo”, po drugie „primo” i po trzecie „primo” – budową domów.

Jesteśmy liderem w branży budowlanej, na terenie Jabłonny, Warszawy, Płońska i Legionowa. Specjalizujemy się w budowie domów, oferując usługi na najwyższym poziomie z uwzględnieniem lokalnych potrzeb i wymagań. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, budowa domów Jabłonna, budowa domów Warszawa, oraz budowa domów Legionowo to projekty, które realizujemy z pasją i precyzją.

Znając specyfikę każdego z tych regionów – od spokojnej Jabłonny, przez dynamiczną Warszawę, aż po malownicze Legionowo – nasza firma dostosowuje każdy projekt do unikalnych potrzeb i oczekiwań klientów w tych obszarach. Nasza wiedza lokalna i doświadczenie w realizacji projektów w różnych środowiskach to nasz klucz do sukcesu.

Oferujemy kompleksową budowę domów, od etapu projektowego po finalne prace wykończeniowe. Nasze usługi są kompleksowe – zajmujemy się wszystkim, co niezbędne, aby Twój przyszły dom był bezpieczny, komfortowy i estetycznie dopasowany do Twoich marzeń.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, angażując się w 100% w każdy etap budowy. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy stosują najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały. Dzięki temu, budowa domów Warszawa, Jabłonna, Płońsk oraz Legionowo przebiega sprawnie, efektywnie i zawsze z najwyższą starannością.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Pracujemy blisko z naszymi klientami na każdym etapie projektu, zapewniając, że wszystkie ich potrzeby są spełnione, a oczekiwania przekroczone.

Jeśli planujesz budowę domu w Jabłonnie, Warszawie, Legionowie, lub w okolicach, zapraszamy do kontaktu. Dachmur to Twój zaufany partner w realizacji marzeń o idealnym domu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – miejsce, które będziesz dumnie nazywać swoim domem.